Click Shoes on suomalainen kenkäkauppaketju, joka on perustettu vuonna 2001. Sen valikoimasta löydät oman 2Moons-merkkimme lisäksi kenkämuodin suosikkimerkit Rieker, Marco Tozzi, Tamaris, Björn Borg, Bugatti, Pegada ja monet muut. Vuonna 2023 tehtyjen yrityskauppojen myötä Click Shoes on osa Tokmannia.
Nyt myymälöitä on jo yli 30 ympäri Suomea. Valikoimassa on sekä naisten kengät, miesten kengät että laukut. Tarjoamme asiakkaillemme erittäin laajan valikoiman suosikkimerkkien kenkiä, meiltä löydät tennarit, kävelykengät, avokkaat, nilkkurit sekä paljon muuta. Myymälöissämme sinua palvelevat iloiset, asiantuntevat ja osaavat myyjät, jotka auttavat sinua löytämään itsellesi sopivan, ja silmääsi miellyttävän mallin laajasta valikoimastamme.
Suosittu kenkäliike löytyy nyt myös netistä – Tervetuloa ostoksille verkkokauppaamme!
Converse All Star-tennareiden klassikkomalli. Pinta laadukasta ja kestävää canvasta,pehmeä sisäpohja, vuori tekstiiliä. Pitävä kumipohja.
Pintamateriaali laadukasta nahkaa,todella kevyt malli. Kenkien mukana saat kahdet eriväriset nauhat, joilla kengän ilmettä saa helposti muutettua.